«Значеняя лісу в житті людини і його вплив на екологічний стан м. Куп’янська»

Ліс — це складний природний комплекс, у який входять представники тваринного та рослинного світу.

Я вирішила обрати цю тему бо на даний момент вона дуже гостро постала перед нами і стала актуальною набувши глобального значення. В своїй роботі я хоч)’ розкрити всю сутність цієї проблеми і дослідити перспективи шляхів її вирішення.

Значення лісу для життя людини і екологічні проблеми потребують вивчення вирішення та обговорення. Все частіше піднімається питання про наступну екологічну проблему, що може привести наш спільний дім — планету Земля до катастрофи.

Метою мого дослідження було вивчити і довести значення лісу для здоров’я людини і вплив на екологічний стан міста Куп’янська. Я досліджувала роботу Куп’янського лісництва, розмовляла з лісниками, які зараз працюють по охороні і відновленню лісу, а також з старожилами — лісниками, які своїми руками створили лісництво, для заліснення берегів Червонооскільського водосховища і території району.

Досліджуючи проблеми лісових насаджень та їх впливу на екологічний стан в місті я з’ясувала, що в різних регіонах України, зокрема і на Куп’ящині, є значні резерви вільних земель. Коли їх засадити лісом, то лісистість нашої держави і області виросла б на чверть. А це покращило б клімат, і ґрунти, і водні ресурси, уповільнило б ерозію берегів річок та ярків, і де були б додаткові запаси деревини.

Ліс — запорука здоров’я, тарного настрою, творчого натхнення і покращення екологічного стану міста.