Вплив голодомору 1932 — 1933 років на конкретні родини

В даній роботі викладений матеріал про роки голодомору 1932 — 1833 років. Було, також, проведено опитування людей, що пережили голодомор або чули розповіді про нього від батьків. Взагалі, за мету ставилося: з’ясувати причини цієї катастрофи, спроби усунення і наслідки.

В першому розділі наводяться політичне та економічне становище країни в роки голодомору, також приведені свідчення переживши ті нелегкі часи, що підтверджують основну думку про несправедливе відношення до людей, а особливо селян

Другий розділ пояснює голодомор, як злочин найбільшої тяжкості та жорстокості на правовому рівні, подаються на розгляд статті сучасної Української Конституції і всупереч ним дії радянської влади. Надасться інформація з допомогою якої можна краще зрозуміти несправедливі дії тоталітарного режиму. Окремо в додатках надані частини (які вдалось зібрати і відновити) родових дерев сімей Коровяковських і Зайченко для легшого орієнтування в самому тексті роботи. Окрім родових дерев приведені фотокартки з родинних альбомів, що були зроблені саме в період 1932 — 1933 років.

Оскільки без минулого не має майбутнього, дуже хотілося б щоб ця робота послугувала нагадуванням про помилки, яких не слід повторювати, і за які потім треба платити найціннішу ціну — ціну людського життя!