Військова служба за призовом чи за контрактом

Я вважаю, що проблема реформації Збройних Сил України є на даний момент дуже актуальною, бо її вирішення торкається як економічних, гак і політичних та соціальних сфер держави.

Мета моєї роботи — дослідити законодавчу базу стосовно Збройних Сил України та визначити, наскільки законодавча база відповідає сьогоднішнім світовим вимогам. Також дослідити всі позитивні та негативні сторони як строкової, так і контрактної форми служби.

У ході роботи я зробив акцент на думку жителів Куп’янщини, тож проводив низку соціологічних опитувань. Мені довелося спілкуватися з багатьма людьми різного соціального та матеріального стану. Також проводився семінар у рамках міста Куп’янська на базі гімназії № 2, який також не залишився без уваги. Я спілкувався з воєнним комісаром міста Куп’янська. Все це, крок за кроком наближало мене до формування щасної думки та аргументованої відповіді стосовно цього питання.

На мою думку сьогодні державі необхідна обороноздатна, професійна, забезпечена я, яка мас гарантувати недоторканість кордонів держави, її суверенітет та незалежність

Я впевнений що при збалансованому реформуванні національних збройних сил та військового законодавства ми зможемо сформувати гідну, потужну, професійну армію.а