Творці історії селища Андріївка

Я вважаю, що наші предки своєю працею, своїм розвитком, інколи навіть цінною свого життя, зробили можливим саме наше життя. А тому я вважаю своїм обов’язком розповісти про тих, хто зміг прославити наш край.

Існує чимало реальних видатних людей, які прославили свою «малу» батьківщину, і на прикладах їх життя ми можемо переконатися в тому, що досягти певних висот можна не лише у казках. Наш земляк ШЕЛЕСТ Петро Юхимович вже в юності почав «творити сам себе». Він, виходець з «низів» суспільства, завдяки величезній працелюбності, міцній волі й цілеспрямованості став відомим політичним діячем.

Ніхто зі смертних не знає, коли згасне його зірка. Чи знали прості андріївські хлопці, що вони підуть воювати в чужу країну і не повернуться з бою? Хочеться звернутись до кожного — вчитайтесь в прізвища цих людей: Борис Демидович Шевченко, Герой Радянського Союзу, учасник II світової війни; рядовий ІІІеховцов Анатолій Іванович, рядовий КОРОБКА Сергій Петрович, гвардії рядовий Підченко Сергій Іванович — учасники війни в Афганістані. За кожним — доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя…

Українці поважали померлих пращурів, дбали про пам’ять свого родоводу, прагнули злагоди у сімейних стосунках.

Мета моєї роботи: показати , що головний чинник відродження держави — це відродження кожної родини, її історії та традицій. Ми повинні пам’ятати, що справжніми творцями історії нашої держави є прості люди, які щоденно самовіддано працюють на благо Батьківщини.