«ТОВ «Чугуїв-Продукт» — підприємство харчової промисловості в умовах ринкових відносин

Тема «ТОВ «Чугуїв-продукт» — підприємство харчової промисловості в умовах ринкових відносин  на сьогоднішній день актуальна для жителів нашого міста. ТОВ «Чугуїв-продукт» є спонсором для багатьох дитячих закладів (шкіл, дитячих садків), районного та міського територіальних центрів, для проведення міських свят, інвестором будівництва розважально-спортивного центру в місті.

Мета роботи:

  • дослідити особливості розвитку ТОВ «Чугуїв — продукт»;
  • його місце в економіці Чугуєва, вплив підприємства на зайнятість населення
  • міста;
  • дослідити розвиток підприємства в умовах ринкових відносин;
  • особливості його зовнішніх економічних зв’язків.

Для вирішення поставленої мети були проведені багаторазові зустрічі з керівниками підприємства, головним технологом, працівниками різних відділів. Проведено ознайомлення з головними виробничими процесами та їх дослідження.

За одинадцять років підприємство, як первісток середнього бізнесу, переживало всі труднощі становлення економіки України, пройшло процес будівництва заводів та збільшення їх потужностей. В ході роботи з’ясувалося, що ефективна економічна політика, в умовах нестабільності 90-х років для України, допомогла ТМ «Чугуїв- продукт» швидко завоювати ринок, затвердити своє місце в харчовій промислові області та країни.

Як висновок до усього вище сказаного, можна сказати, що підприємство «Чугуїв-продукт» зуміло вистояти у складний для нього час, щоб потім радувати сі споживачів якісною вітчизняною продукцією.