Розвиток туризму в карпатському регіон

Мета: визначення основних функціональних напрямків роботи з надання екскурсійних послуг в Карпатському регіоні.

Завдання: Проаналізувати основні положення екскурсійної теорії й методики. Скласти аналіз туристських можливостей Карпатського регіону.

Екскурсійна теорія — не це загальна сума теоретичних положень, які є основою екскурсійної справи, визначає головні напрямки його розвитку й удосконалювання; це сукупність понять: функції екскурсії, її основні ознаки й аспекти.

В роботі розкриті всі основні складові екскурсознавства. В науковому відношенні на теоретичному рівні складене визначення екскурсії. В практичному плані авторкою розроблена характеристика найбільш відвідуваних місць Карпатського регіону, які були вибрані самотужки, тому що я вирішила цього літа відвідати одну з головних рекреаційний зон України — Карпатський регіон. Побувавши в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській області найбільш привабливим для туризму знайшла Івано-Франківськ його передмістя та Карпатський гірськолижний курорт, найбільш цікавими є: Тисмениця Монастир у Погоні, монастир у Богородчанах, грязьовий вулкан у селі Старуня, Манявськии скит. Манявський водоспад, Калуш, меморіальний комплекс Степана Бандери, Печерний монастир поблизу села Томаківці, Рожнятівський замок. Перегінський замок. Лнгелівська домна. Резиденція митрополита Андрія Шептицького, Долина, Новий Мізунь та «Карпатський трамвай». Гошнівський монастир, Болехів, Скельний монастир біля села Бубните, Гірськолижні курорти та туристичні маршрути. Надвірна — місто трьох замків. Водоспад Бухтівецький, Заповідник «Горгани», Яремне, гірськолижний курорт Буковель. Окрім цього була розроблена таблиця, де я визначила заклади, що надають відпочиваючим різноманітні туристичні послуги: наявність готелів, закладів харчування, наявність транспортного обслуговування, закладів призначених для розваг і музеїв в населених пунктах регіону.

Шановні туристи приїжджайте до Карпат — це найгарніший куточок в усьому світі.