Проект «таємний ворог»

В умовах лібералізації економіки, різкого падіння духовності і моралі, особливо серед молоді, виконувати завдання по утвердженню тверезого способу життя стає дедалі складніше. Не сприяє цьому також і реклама алкогольно-тютюнових виробів, в тому числі і пива, яка заполонила весь географічний простір України, сторінки газет і журналів, ефір радіо і телебачення усіх форм власності. За таких умов зупинити деградацію суспільства депопуляцію української нації стає практично неможливим. Такий стан речей не може не хвилювати людей, не байдужих за майбутнє України, яка на очах втрачає економічний і духовний потенціал, впадає в прірву історичного забуття і все далі скочується вниз основними показниками життєвого рівня у порівнянні з розвинутими країнами світу.

Виходячи з вищезазначеної ситуації, державні установи та громадські організації своїми спільними діями намагаються протистояти вимиранню українського населення в тому числі і через алкоголь, тютюн, наркотики, СНІД.

Серед багатьох міфів про ніби то нешкідливість алкоголю, найбільш небезпечним і абсурдним є твердження представників пивоварної індустрії про так звану користь та абсолютну безпечність пінного напою, який називають ще «рідким хлібом». А чи так це насправді? Спробуємо розібратися у цій проблемі, вивчивши та дослідивши стан пивного алкоголізму в нашій державі і допоможе Вам в цьому дослідницька робота, яку Ви тримаєте в руках.

Сподіваємося, вона допоможе багатьом співвітчизникам уникнути такої важкої хвороби, як пивний алкоголізм, а отже сприятиме формуванню тверезого способу життя серед дітей та молоді як єдино правильного і науково обґрунтованого дія людини.

Не з усім Ви, мабуть, будете згодні. І це природно.. Читайте, сумнівайтеся, але не будьте байдужими до цієї проблеми.