Харків у роки великої вітчизняної війни

У своїй роботі 8 намагався показати, як найширше на, прикладі Харкова, становище України в Велику Вітчизняну війну. Проте я хотів би також розповісти і про партизанський рух без сумніву один з і головних важелів перемоги.

Спочатку я хотів би покачати скільки населення було в Харкові до окупації Харків був найбільш населенням містом СІЧ Р, а і після окупації втратив більшу частину населення, як і інші міста окупації.

Бої за Харків, з їх складними тактично-стратегічними операціями це все складний і важливий урок для обох воюючих сторін. Як от, наприклад, Барвінківська операція, яка провалилась,як і більшість таких операцій через халатність і недооцінку ворога, який декілька річ знов брав ворог. Проте бої за Харків — це один з найжорстокіших уроків II світової, такий як Сталінград чи Ленінград, проте усі ці уроки надали багато досвіду радянській армії.

Проте не треба забувати про одну і найгероїчніших сторінок тієї війни — радянської народної партизанщини, ніде як в СРСР не було такого партизанського руху, і ніде він не був такий упертий як на Україні. В своїй роботі я описав майже всю територію радянської України на якій проводився партизанський рух, а він був усюди від Одеси до Харкова.

І тому не треба забувати жахливі уроки Великої Вітчизняної війни, і великий подвиг наших дідів і прадідів, які своєю самовідданістю зберегли життя нам — своїм нащадкам.