Економічний та культурний розвиток на Харківщині на початку ХХ століття

Тема моєї роботи «Економічний та культурний розвиток на Харківщині на початку XX століття». Ця тема мене зацікавила через те, що вона завжди буде актуальною. Адже економіка, як і історія, ніколи не застаріває

Я поглибив значно свої знання з історії Як я вже зазначив, ця робота актуальна, бо в наш час ми переживаємо великі економічні та соціальні звершення Прикладом є економічна криза Вона стосується кожного, і, звичайно, не знаючи історію економіки Харкова, ми не можемо стверджувати, що знаємо економіку нинішню нашого міста.

Моя робота складається, по-перше, з вступу, де я виклав основні факти, які стосуються актуальності теми По-друге, з основної частини, в якій я виклав основні положення економіки Харківщини на початку XX століття, крім того порівняльну характеристику економіки Харківщини на початку XX століття і XXI століття. По-третє, з висновків, в яких я зробив підсумок своєї роботи: порівнявши економіку XX та XXI століття, я прийшов до висновків, що економіка минулого та сучасного століть мато чим відрізняється. На наш час ми маємо ті ж самі проблеми, які ми мати раніше: нестабільність економіки, бідність, відсутність індустріальної промисловості. Це стосується, як України, гак і Харківщини.

Я вважаю, що саме невігластво — основна причина таких економічних катаклізмів Звернувшись до слів О.С. Пушкіна, ми скажемо, що ті люди, які не знають історії своєї, не мають права на майбутнє, адже історія має властивість повторюватись.